Dobierz instalację LPG

Znajdź zestaw, który pasuje do twojego samochodu

Każdy silnik wymaga odpowiednio dobranych podzespołów instalacji LPG. Znajdź system idealnie dopasowany do Twojego auta. Właściwie dobrana instalacja LPG pozwoli Ci cieszyć się płynną jazdą, oszczędzać pieniądze i chronić środowisko naturalne.

Już wiesz, jakie zalety ma instalacja LPG i jakich korzyści możesz spodziewać się jeżdżąc na gazie. Rozważasz, albo nawet podejmujesz właśnie decyzję o konwersji auta na LPG. Czas sprawdzić, który system będzie najlepiej pasował do Twojego samochodu. Stworzyliśmy proste narzędzie, które pozwoli na szybki dobór optymalnego zestawu. To „Konfigurator LPG by ALEX”. Wystarczy, że zaznaczysz markę, model, wersję, rok produkcji i kod silnika, a otrzymasz informacje o najlepszej konfiguracji instalacji LPG, zapewniającej niezawodne funkcjonowanie całego systemu i bezawaryjną jazdę.

Konfigurator LPG

Jeśli nie znajdziesz standardowo skonfigurowanego zestawu instalacji LPG, wyślij wiadomość do Działu Technicznego firmy ALEX. Nasi inżynierowie pomogą dobrać indywidualnie skonfigurowany zestaw do Twojego auta. Instalacja LPG marki ALEX to doskonały wybór. Oferujemy komponenty nowoczesne, homologowane i objęte gwarancją producenta instalacje LPG. Elementy systemu sterowane są przez zaawansowaną elektronikę.

Do montażu naszych systemów rekomendujemy najlepsze warsztaty LPG, gdzie pracują doświadczeni fachowcy, którzy znają nasze produkty i z pełnym przekonaniem polecają je kierowcom. Zlecając im montaż instalacji LPG, masz pewność, że dokładnie dobiorą zestaw do parametrów silnika w Twoim samochodzie i właściwie zamontują oraz wyregulują cały system.