Konfigurator LPG - Dobierz instalację LPG / ALEX LPG

Dobierz instalację LPG

Znajdź zestaw LPG, który pasuje do Twojego samochodu

Każdy silnik wymaga odpowiednio dobranych podzespołów instalacji LPG. Znajdź system idealnie dopasowany do Twojego auta. Właściwie dobrana instalacja LPG pozwoli Ci cieszyć się płynną jazdą, oszczędzać pieniądze i chronić środowisko naturalne. Instalacje LPG ALEX bez większych trudności można dopasować do praktycznie każdego samochodu. Dowiedz się, jaki rodzaj instalacji pasuje do Twojego samochodu.


Już wiesz, jakie zalety ma instalacja LPG i jakich korzyści możesz spodziewać się jeżdżąc na gazie. Rozważasz, albo nawet podejmujesz właśnie decyzję o konwersji auta na LPG. Czas sprawdzić, który system będzie najlepiej pasował do Twojego samochodu. Stworzyliśmy proste narzędzie, które pozwoli na szybki dobór optymalnego zestawu. To „Konfigurator LPG by ALEX”. Wystarczy, że zaznaczysz markę, model, wersję, rok produkcji i kod silnika, a otrzymasz informacje o najlepszej konfiguracji instalacji LPG, zapewniającej niezawodne funkcjonowanie całego systemu i bezawaryjną jazdę.


Jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć kod silnika, zajrzyj do naszej instrukcji.

Konfigurator LPG

Co jeśli nie znajdę w konfiguratorze odpowiedniego systemu LPG do swojego samochodu?

Jeśli nie znajdziesz standardowo skonfigurowanego zestawu instalacji LPG, wyślij wiadomość do Działu Technicznego firmy ALEX. Nasi inżynierowie pomogą dobrać indywidualnie skonfigurowany zestaw do Twojego auta. Instalacja LPG marki ALEX to doskonały wybór. Oferujemy komponenty nowoczesne, homologowane i objęte gwarancją producenta instalacje LPG. Elementy systemu sterowane są przez zaawansowaną elektronikę.

Do montażu naszych systemów rekomendujemy najlepsze warsztaty LPG, gdzie pracują doświadczeni fachowcy, którzy znają nasze produkty i z pełnym przekonaniem polecają je kierowcom. Zlecając im montaż instalacji LPG, masz pewność, że dokładnie dobiorą zestaw do parametrów silnika w Twoim samochodzie i właściwie zamontują oraz wyregulują cały system.

 

Zalety instalacji gazowych LPG w skrócie

Instalacja gazowa LPG to sposób na generowanie oszczędności z każdym przejechanym kilometrem, a także o 20% mniejsza emisja związków węgla do atmosfery. Dzięki temu posługiwanie się samochodem na LPG jest ekonomiczne i ekologiczne. Poza tym, decydując się na instalację gazową LPG, możesz liczyć na:

  • praktycznie bezobsługowe i bezawaryjne działanie całego systemu,
  • bardzo szybki zwrot kosztów oraz zwiększone zasięgi samochodu,

Instalacje gazowe LPG oferowane przez producenta ALEX LPG to niesamowita wygoda i kompatybilność wszystkich podzespołów, a także świetny stosunek ceny do jakości. Prawie 100% użytkowników poleca instalacje ALEX, które są wykorzystywane w warsztatach na terenie całej Polski.