LPG dla Biznesu - flota na LPG - ALEX LPG

LPG dla Biznesu

Instalacja LPG do samochodu firmowego

Nieważne czy w Twojej firmie posiadasz 1 osobówkę, czy 100 busów. W obu przypadkach możesz zredukować koszty tankowania firmowej floty samochodów nawet o 50%! I to w bardzo prosty sposób. Często szukamy skomplikowanych, trudnych sposobów na optymalizowanie kosztów, a zapominamy o prostych i skutecznych rozwiązaniach, które można wdrożyć od ręki. Montaż instalacji LPG w firmowym aucie jest jednym z nich.
Jak zaoszczędzić na transporcie w firmie?

Jak zaoszczędzić na transporcie w firmie?

LPG to obecnie najtańsze i najbardziej stabilne cenowo paliwo. Tańszy jest tylko prąd, choć i jego cena w ostatnim czasie pędzi w górę. Ale już samochody elektryczne są bardzo drogie. Jak sprawdzić czy autogaz sprawdzi się również w Twoim biznesie?

1. Sprawdź OPŁACALNOŚĆ instalacji LPG

Czy montaż instalacji LPG w aucie firmowym jest opłacalny? W Polsce, przy cenie LPG wynoszącej wyraźnie poniżej połowy ceny benzyny, decyzję o konwersji auta służbowego lub floty na LPG można podjąć w kilka minut. Skorzystaj z kalkulatora LPG – sprawdź koszty, oszczędności i planowany zwrot z inwestycji w autogaz.

2. Dobierz zestaw do auta

Każdy silnik wymaga odpowiednio dobranych podzespołów instalacji LPG. Instalacje LPG ALEX bez większych trudności można dopasować do praktycznie każdego samochodu. Znajdź system idealnie dopasowany do Twojego auta.

3. Znajdź polecany warsztat LPG

Decyzja o założeniu instalacji LPG jest już za Tobą? Czas na wybór miejsca montażu. Znalezienie profesjonalistów nie może być dziełem przypadku. To muszą być znający się na swoim fachu specjaliści – gwarantujemy, że ALEX współpracuje z najlepszymi.

4. Płać na stacji o połowę mniej :)

To już, z instalacją gazową oszczędzasz nawet do 50% przy każdej wizycie na stacji. Firmy, które zdecydowały się na montaż instalacji LPG w samochodach służbowych, generują oszczędności z każdym przejechanym kilometrem. Dzięki obniżeniu kosztów eksploatacji floty samochodowej, środki finansowe możesz wykorzystać znacznie efektywniej, niż przepalenie ich w paliwie.

LPG dla flot

Flota na LPG jest z pewnością warta uwagi zarządzających wielu firm. Dlaczego? Bo autogaz oferuje największe możliwości w obniżeniu kosztów tankowania i jednocześnie doskonale rozwiniętą sieć tankowania na terenie całego kraju.

Oszczędności jakie możemy osiągnąć są zależne od liczby aut oraz pokonywanych przebiegów. Tankując autogaz na stacji zapłacimy o 50% mniej, niż tankując benzynę. Różnica jest ogromna, a pieniądze to argument, który przemawia do najtwardszych przeciwników LPG. Środki zaoszczędzone na paliwie to już konkretna suma, którą można zainwestować w rozwój firmy.

Pieniądze to nie wszystko. Jeśli Twoja organizacja zarządzana jest zgodnie ze społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR), montaż instalacji LPG w autach firmowych do doskonały argument, aby podkreślić zaangażowanie w zrównoważony rozwój i stosunek do środowiska naturalnego. Według Europejskiej Organizacji Gazu Płynnego (AEGPL) jazda na autogazie to niższa emisja szkodliwych związków spalania – emisja tlenku węgla spada o 60%, węglowodorów i tlenków azotu o 50%, a dwutlenku węgla – o 10%.

Auto kurierskie na LPG

Auto kurierskie na LPG

Dowozisz paczki, zamówienia, jedzenie? Z pewnością przejeżdżasz wiele kilometrów. Montaż instalacji LPG w tym przypadku to bardzo trafna inwestycja dająca odczuwalne i niezaprzeczalne oszczędności. Jeśli z instalacją autogazu możesz płacić za paliwo o połowę mniej, to dlaczego nie?

TAXI na LPG

Jeździsz taksówką, BOLT-em, Uber-em czy Taxify? Jeśli tak, instalacja LPG jest wręcz stworzona pod charakter Twojej pracy. Nieważne czy jeździsz autem z silnikiem benzynowym, czy hybrydą. Przejeżdżając dziennie wiele kilometrów, montaż instalacji LPG zwróci się w rekordowo szybkim tempie.