Zalety naszych rozwiązań

Dlaczego warto wybrać instalację LPG ALEX?

Twoja instalacja LPG musi być niezawodna. Sprawdź powody, dla których warto wybrać markę ALEX.
Bezawaryjność

Bezawaryjność

Nasze systemy, mimo że złożone i zaawansowane technologicznie, są niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Współpraca inżynierów, mechaników oraz kierowców wnosi ogromną wartość dodaną – w postaci know-how i doświadczenia – w proces projektowania i precyzyjnego opracowywania systemów autogazu. 

Dzięki temu systemy autogazu ALEX są oszczędne, bezpieczne i działają niezawodnie, a odsetek reklamacji jest znikomy.

Gwarancja producenta

Produkujemy komponenty najwyższej jakości. Dlatego sterowniki ALEX OPTIMA i ALEX IDEA objęliśmy aż 5-letnią gwarancją. To realna obietnica, a nie marketing. Wynika ona z wieloletnich badań laboratoryjnych i testów drogowych, które udowodniły niezawodność, trwałość i jakość produktów ALEX.

Więcej oszczędności

Więcej oszczędności

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w naszych sterownikach umożliwiają wybitnie ekonomiczną jazdę na autogazie. Dzięki systemom ALEX zyskujesz ponadprzeciętną oszczędność paliwa używanego do rozruchu silnika oraz chłodzenia i smarowania wtryskiwaczy benzynowych.

Specjalnie opracowany algorytm sterujący ALEX IDEA zużywa tylko od 5% do 15% benzyny, a inne dostępne na rynku instalacje tego typu wymagają dotrysku blisko 20-30% paliwa.

Doświadczenie

Doświadczenie

Autogaz to nasza specjalizacja od 1999 roku. Znamy na wylot każdą generację instalacji LPG. Importując systemy światowych marek, widzieliśmy nawet najmniejsze niedociągnięcia w ich instalacjach. Nie mogliśmy iść tą drogą, skoro chcieliśmy osiągnąć inne rezultaty. Dlatego zaczęliśmy własną produkcję. Minęło 20 lat – dziś mamy kapitał technologiczny i merytoryczny, który pozwala nam tworzyć systemy LPG znane na całym świecie.

Ciesz się jazdą na autogazie i czuj się bezpiecznie. Autogaz ALEX to świetny wybór.

Zaufanie

Naszymi rozwiązaniami zdobyliśmy najpierw rynek polski, a później 43 rynki zagraniczne. Dzisiaj nasze rozwiązania są znane na całym świecie i rekomendowane zarówno przez fachowców, jak i użytkowników.

 

zielona mapa świata

Czyste środowisko

Mamy świadomość niekorzystnych zmian klimatycznych, panoszącego się w wielu miejscach smogu. Dlatego cały czas doskonalimy i unowocześniamy nasze systemy, aby dzięki nim redukować emisję zanieczyszczeń. Decydując się na instalację ALEX, najlepsze ekologiczne rozwiązanie masz w zasięgu ręki. Warto pamiętać, że autogaz jest źródłem wyjątkowo czystej energii. Według Europejskiej Organizacji Gazu Płynnego, spalanie LPG powoduje emisję ok. 20% mniej związków węgla niż benzyna, nie  wytwarza związków siarki i ołowiu, a emisja związków azotu jest niższa niż podczas spalania oleju napędowego czy benzyny.