Poznaj zalety naszych instalacji LPG / ALEX LPG

Zalety naszych rozwiązań

Dlaczego warto wybrać instalację LPG ALEX?

Twoja instalacja LPG musi być niezawodna. Sprawdź powody, dla których warto wybrać markę ALEX.
Bezawaryjność

Bezawaryjność

Nasze systemy, mimo że złożone i zaawansowane technologicznie, są niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Współpraca inżynierów, mechaników oraz kierowców wnosi ogromną wartość dodaną – w postaci know-how i doświadczenia – w proces projektowania i precyzyjnego opracowywania systemów autogazu. 

Dzięki temu systemy autogazu ALEX są oszczędne, bezpieczne i działają niezawodnie, a odsetek reklamacji jest znikomy.

Gwarancja producenta

Produkujemy komponenty najwyższej jakości. Dlatego sterowniki ALEX OPTIMA i ALEX IDEA objęliśmy aż 5-letnią gwarancją. To realna obietnica, a nie marketing. Wynika ona z wieloletnich badań laboratoryjnych i testów drogowych, które udowodniły niezawodność, trwałość i jakość produktów ALEX.

Więcej oszczędności

Więcej oszczędności

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w naszych sterownikach umożliwiają wybitnie ekonomiczną jazdę na autogazie. Dzięki systemom ALEX zyskujesz ponadprzeciętną oszczędność paliwa używanego do rozruchu silnika oraz chłodzenia i smarowania wtryskiwaczy benzynowych.

Specjalnie opracowany algorytm sterujący ALEX IDEA zużywa tylko od 5% do 15% benzyny, a inne dostępne na rynku instalacje tego typu wymagają dotrysku blisko 20-30% paliwa.

Doświadczenie

Doświadczenie

Autogaz to nasza specjalizacja od 1999 roku. Znamy na wylot każdą generację instalacji LPG. Importując systemy światowych marek, widzieliśmy nawet najmniejsze niedociągnięcia w ich instalacjach. Nie mogliśmy iść tą drogą, skoro chcieliśmy osiągnąć inne rezultaty. Dlatego zaczęliśmy własną produkcję. Minęło 20 lat – dziś mamy kapitał technologiczny i merytoryczny, który pozwala nam tworzyć systemy LPG znane na całym świecie.

Ciesz się jazdą na autogazie i czuj się bezpiecznie. Autogaz ALEX to świetny wybór.

Zaufanie

Naszymi rozwiązaniami zdobyliśmy najpierw rynek polski, a później 43 rynki zagraniczne. Dzisiaj nasze rozwiązania są znane na całym świecie i rekomendowane zarówno przez fachowców, jak i użytkowników.

 

zielona mapa świata

Czyste środowisko

Mamy świadomość niekorzystnych zmian klimatycznych, panoszącego się w wielu miejscach smogu. Dlatego cały czas doskonalimy i unowocześniamy nasze systemy, aby dzięki nim redukować emisję zanieczyszczeń. Decydując się na instalację ALEX, najlepsze ekologiczne rozwiązanie masz w zasięgu ręki. Warto pamiętać, że autogaz jest źródłem wyjątkowo czystej energii. Według Europejskiej Organizacji Gazu Płynnego, spalanie LPG powoduje emisję ok. 20% mniej związków węgla niż benzyna, nie  wytwarza związków siarki i ołowiu, a emisja związków azotu jest niższa niż podczas spalania oleju napędowego czy benzyny.