Skoda Octavia III 1.4 TSI 150KM – montaż instalacji LPG ALEX IDEA

Skoda Octavia to nie tylko najbardziej popularne auto firmowe, ale też interesująca propozycję dla rodziny. Spakuje rodzinę na wakacje, a na co dzień sprawdzi się jako służbówka. Silnik 1.4 TSI z zamontowaną instalacją LPG ALEX IDEA to gwarancja oszczędnego podróżowania.

 

Skoda Octavia III 1.4 TSI 150KM – prawie ideał.

Dobry stosunek jakości do ceny, komfort, osiągi. Nic dziwnego, że to auto mega popularne na naszych drogach. Skoda Octavia III z silnikiem 1.4 oferuje naprawdę sporo. W środku intuicyjna obsługa, dobrze przemyślany kokpit. Moment obrotowy wynosi 250 Nm i zapewnia ponadprzeciętne osiągi. Zdziwić się można dopiero na stacji benzynowej. Bo mimo, iż pojemność jest niewielka, apetyt na paliwo – duży. W mieście bez większych problemów spalimy 9-10 litrów, natomiast na trasie 7-8 litrów, w zależności od nogi 😉 Ale… Mamy na to sposób!

 

Instalacja LPG: System ALEX IDEA

Samochód: Skoda Octavia III 1.4 TSI 150KM 2017 r.
Kod silnika: CZDA – Wtrysk bezpośredni (DI)


Warsztat montujący:
Cieszyn-Gaz
LW Autor Leszek Witkowski Cieszyn
Dworkowa 1B, 43-400 Cieszyn
+48 509 464 584

 

 

——

 

Myślisz nad montażem instalacji LPG w swoim aucie? Skorzystaj z Kalkulatora LPG i sprawdź opłacalność inwestycji, dobierz instalację LPG do swojego samochodu lub znajdź rekomendowany warsztat LPG w Twojej okolicy. Jeśli masz jakieś pytania, śmiało – po prostu zapytaj eksperta ALEX.