Dodge Challenger 6.4 497KM 2020 – montaż instalacji LPG ALEX OPTIMA

Muscle car’y na europejskich drogach to nadal zjawisko dość egzotyczne 😉 Do takiego należy Dodge Challenger z ponad 6-litrowym silnikiem V8. Z instalacją LPG ALEX OPTIMA jego użytkowanie będzie niewyobrażalnie tańsze.

Dodge Challenger w wersji 392 dzięki silnikowi o pojemności 6.4 litra może zaoferować pokaźne 497KM. Taka moc z napędem na tylną oś to spore wyzwanie dla niedoświadczonych kierowców. Jednak po opanowaniu tego potwora możemy delektować się pięknym dźwiękiem rasowej V8-ki, który uzależnia. Na tyle mocno, że z auta wysiadać się nie chce… Dlatego to auto ma też swoje ciemne strony – koszty tankowania 😉 Jeśli nie chcemy zrujnować naszego domowego budżetu, nie zwlekajmy z montażem instalacji LPG, która przy tym silniku z wtryskiem pośrednim – nie jest niczym skomplikowanym.

 

Dodge Challenger 392 6.4 497KM 2020

Paliwożerny potwór został oswojony przez specjalistów z warsztatu Cieszyn Gaz i już przemierza polskie drogi z instalacją LPG ALEX OPTIMA. ?

? sterownik: OPTIMA EXPERT 6 cyl.
? wtryskiwacze: 8x Barracuda
? reduktor: 2x Magic Power
? mapsensor: PTS-01
? centralka RGB
? zbiornik 60L
? wlew paliwa pod klapką.

 

 

Myślisz nad montażem instalacji LPG w swoim aucie? Skorzystaj z Kalkulatora LPG i sprawdź opłacalność inwestycji, dobierz instalację LPG do swojego samochodu lub znajdź rekomendowany warsztat LPG w Twojej okolicy. Jeśli masz jakieś pytania, śmiało – po prostu zapytaj eksperta ALEX.