Honda CR-V V 1.5 VTEC – montaż instalacji LPG ALEX IDEA

Honda CR-V V z silnikiem 1.5 TURBO VTEC w swoim segmencie zaskakuje na każdym kroku. Auto jest w pełni wyposażone, przestronne w środku, wygodne. Miejsca jest dużo w każdym miejscu auta – nad głową, na nogi, w bagażniku. Wiele nowoczesnych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo w standardzie. Komfortowe zawieszenie, precyzyjny układ kierowniczy, dobre wyciszenie do 165 km/h. Z głównymi rywalami: VW Tiguan, Skoda Kodiaq, Hyundai Tuscon, Toyota Rav zdecydowanie wygrywa na każdym polu.

 

Średnie spalanie paliwa to 8.4 l/100 km, lecz przy dynamicznej jeździe podskakuje do 10 l/100km. Dlatego klient zdecydował się na montaż instalacji LPG. Silnik 1.5-litrowy posiada bezpośredni wtrysk benzyny, a więc dedykowanym systemem LPG będzie ALEX IDEA

 

Honda CR-V V SUV 1.5 VTEC TURBO 173HP 2019 kod silnika L15BY

Montaż instalacji LPG ALEX IDEA odbył się w warsztacie Amir Autogaz Mysłowice.

? sterownik: ALEX IDEA 4 cyl.
? wtryskiwacze: Barracuda 130Nl
? filtr: Ultra360°
? reduktor: Nordic
? mapsensor: PTS-01
? centralka RGB
? zbiornik 630/200 47L
? wlew paliwa pod klapką.

 

Myślisz nad montażem instalacji LPG w swoim aucie? Skorzystaj z Kalkulatora LPG i sprawdź opłacalność inwestycji, dobierz instalację LPG do swojego samochodu lub znajdź rekomendowany warsztat LPG w Twojej okolicy. Jeśli masz jakieś pytania, śmiało – po prostu zapytaj eksperta ALEX.