Ford Edge ST 2.7 V6 340KM – montaż instalacji LPG

Sportowy SUV Forda Edge ST wręcz kipi mocą! Ma ogromny silnik V6, dużą moc i fantastyczne osiągi. A do tego jest Fordem, więc można spodziewać się po nim doskonałego prowadzenia. Aby okiełznać jego spalanie zamontowano instalacje LPG ALEX IDEA, która fantastycznie współpracuje z silnikiem EcoBoost.

 

Sportowy SUV Forda ze stajni Ford Performance

Oto sportowy SUV Forda – Edge ST z potężnym silnikiem V6 TwinTurbo i aż 515 Nm maksymalnego momentu obrotowego! W połączeniu z napędem 4×4 i automatyczną, 8-biegową przekładnią Ford Edge ST przyspiesza do setki w mniej niż 5,7 sekundy! Totalnie niszczy rywali w swojej klasie, np. Skodę Kodiaq RS, która nie zbliża się nawet do pułapu 300 koni mechanicznych.

Auto jest naprawdę świetne – wzmocniony układ hamulcowy, zmodyfikowane zawieszenie oraz mieszanka sportowego charaktery i komfortowego prowadzenia. Po prostu bomba! Z minusów, lecz bardzo oczywistych i logicznych – spore spalanie spowodowane dużą pojemnością, napędem 4×4 i konkretną mocą. A więc do pełni szczęścia brakowało jedynie instalacji LPG… 😉 

 

System LPG do silników EcoBoost

Benzynowe silniki Forda EcoBoost nie należą do oszczędnych, dlatego ich właściciele często rozważają montaż instalacji LPG. Odpowiedzią jest nowoczesny i bezpieczny System LPG ALEX IDEA, który doskonale obsługuje silniki z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Właśnie taką instalację zamontowano w omawianym Fordzie.  ✨

 

Instalacja LPG do Ford Edge ST – System ALEX IDEA

? Ford Edge ST 2.7 V6 EcoBoost 340KM 2019
⏩  Wtrysk Bezpośredni (DI)
 
Zamontowano instalację LPG ALEX IDEA:
? Sterownik: ALEX IDEA 6 cyl.
? Wtryskiwacze: Barracuda130
? Filtr: Ultra360°
? Reduktor: Magic Power
? Centralka: RGB
? Zbiornik: 680/180 Bormech
? Wlew paliwa pełny pod klapką.
 
 

Warsztat montujący:
KA-TECH Kielce
Księdza Piotra Ściegiennego 215, 25-116 Kielce
Tel. 41 342 51 23 / katech@onet.pl

——

 

Myślisz nad montażem instalacji LPG w swoim aucie? Skorzystaj z Kalkulatora LPG i sprawdź opłacalność inwestycji, dobierz instalację LPG do swojego samochodu lub znajdź rekomendowany warsztat LPG w Twojej okolicy. Jeśli masz jakieś pytania, śmiało – po prostu zapytaj eksperta ALEX.