Great Wall Poer 2.0T 2022 + instalacja LPG ALEX IDEA

Dwa fakty o Murze Chińskim (ang. Great Wall): 1. nie jest widoczny z kosmosu, 2. możesz w nim zamontować instalację LPG. My też byliśmy zdziwieni istnieniem i nazwą tej chińskiej marki samochodów. A ten konkretny model – Poer – został właśnie doposażony w nasz System LPG.

 

Mur chiński na kołach? Oh wait

Wiedzieliście, że Mur Chiński – Great Wall – to nazwa nie tylko jednej z najbardziej znanych budowli na świecie, ale też marka samochodów? My też nie [nas dalej śmieszy :D]. Nazwa modelu – Poer – pochodzi od angielskiego słowa „Power” i nawiązuje do cech mocnego i komfortowego pickupa. Sprawdźmy zatem co ten potwór kryje w środku. 😉

 

Great Wall Motors Poer – chiński pickup z polskim systemem LPG

Samochód o długości prawie 5,5-metrów i wysokości prawie 2 metrów – wyposażony jest w uturbiony silnik 2.0 z bezpośrednim wtryskiem benzyny o mocy 188 KM. Naszym zdaniem dość mały silnik jak na takie gabaryty ;). Mamy tu również napęd 4×4, sporą pakę i… instalację LPG ALEX IDEA.

 

Instalacja LPG do Great Wall – System ALEX IDEA

🚗 Great Wall Poer 2.0T 188KM 140kW 4WD 2022 r.
⏩ Bezpośredni Wtrysk Paliwa (DI)
 
Zamontowano zestaw LPG ALEX IDEA:
🔹 Sterownik: ALEX IDEA 4 cyl.
🔹 Wtryskiwacze: Barracuda
🔹 Reduktor: SHARK BFE ADAPT
🔹 Filtr: Ultra360
🔹 Centralka: RGB
 
 

 

——

 

Myślisz nad montażem instalacji LPG w swoim aucie? Skorzystaj z Kalkulatora LPG i sprawdź opłacalność inwestycji, dobierz instalację LPG do swojego samochodu lub znajdź rekomendowany warsztat LPG w Twojej okolicy. Jeśli masz jakieś pytania, śmiało – po prostu zapytaj eksperta ALEX.