Mazda CX-9 II 2.5T 250KM – montaż instalacji LPG ALEX IDEA

Mazda CX-9 drugiej generacji to duży crossover z turbodoładowaną jednostką napędową o pojemności 2,5 litra, mocą 250KM i momentem aż 420Nm. To kawał samochodu, który zaskakuje komfortem i dobrym, jak na swoje gabaryty, prowadzeniem. Zobaczcie montaż instalacji LPG autorstwa jednego z polecanych warsztatów ALEX.

 

Mazda CX-9 II 2.5T 250KM – ideał, gdy potrzeba więcej, niż 5 miejsc

Największy SUV w gamie Mazdy. Doskonałe i komfortowe auto rodzinne. Pomieści aż 7 osób, a pasażerowie a tyłu będą mieć wystarczającą ilość przestrzeni na nogi, co zapewni miłe podróżowanie nawet na długich trasach. Rozstaw osi na poziomie 2929 mm i większy jest zarezerwowany dla samochodów klasy wyższej-średniej i luksusowych limuzyn. I właśnie taki znalazł się w omawianym samochodzie. Lubimy to ;)!
 
 

Wielki SUV = Wysokie spalanie?

Chyba nikogo nie zdziwi, że ten spory SUV z 2.5-litrowym silnikiem i napędem 4×4 nie będzie zbyt oszczędnym wyborem. Na szczęście rachunek za paliwo możemy mocno zoptymalizować. 🙂 Bowiem po zamontowaniu instalacji LPG, za tankowanie będziemy płacili o połowę taniej. To chyba uczciwa cena ;)? 
 
Ten silnik Skyactiv z bezpośrednim wtryskiem benzyny doskonale obsłuży instalacja LPG ALEX IDEA.
 

 

Instalacja LPG: System ALEX IDEA

Samochód: Mazda CX-9 II 2.5T 184kW 250KM AWD Skyactiv-G Automatic 2018 r.
Bezpośredni Wtrysk Paliwa (DI)


Warsztat montujący:
Cieszyn-Gaz
LW Autor Leszek Witkowski Cieszyn
Dworkowa 1B, 43-400 Cieszyn
+48 509 464 584

 

 

——

 

Myślisz nad montażem instalacji LPG w swoim aucie? Skorzystaj z Kalkulatora LPG i sprawdź opłacalność inwestycji, dobierz instalację LPG do swojego samochodu lub znajdź rekomendowany warsztat LPG w Twojej okolicy. Jeśli masz jakieś pytania, śmiało – po prostu zapytaj eksperta ALEX.